Sporti

Manchester United, Barcelona si lidere kualifikohen për fazën tjetër

12/05/2017 22:49
nga:Y.K

Manchester United dhe Barcelona janë kualifikuar për fazën tjetër në Ligën e Kampionëve

Skuadra e trajnerit Jose Mourinho ka fituar me rezultat 2-1 përballë Cska Moska, në Angli, shkruan Gazeta Blic

Ndërkohë Barcelona ka fituar me rezultat 2-0 përballë Sporting Lisbonës

Të dy këto skuadra si lidere të grupit e kanë siguruar kualifikimin për fazën tjetër në Ligën e Kampionëve./Gazeta Blic 

12/14/2018 21:19

Austria kundër ushtrisë