Sporti

Manchester City nuk ndalet, shënon edhe golin e katërt (VIDEO)

02/13/2018 21:59
nga:Lorik J

Skuadra e Manchester Cityt ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Baselit.

Golin e katërt për Manchester City dhe të dytin personal në këtë takim e ka shënuar, Ilkay Gundogan në minutën e 53’të të takimit, shkruan GazetaBlic

Rezultati aktual i takimit është 0-4