Sporti

Manchester City ngushton epërsinë, mbyllet pjesa e parë

09/14/2019 19:17
nga:M K

Ka përfunduar para pak çastesh pjesa e parë e duelit Norwich-Manchester City.

Rezultati do t’iu befasojë, megjithëse në fund fare Aguero ngushtoi epërsinë, shkruan GazetaBlic.

Vendasit po avansojnë 2-1, me golat e McLean dhe Cantwell, ndërsa për udhëtuesit shënoi argjentinasi në minutën e 45-të.

HT Norwich City – Manchester City 2-1

Mbetet të shihet sesi do rrjedhin gjërat në fraksionin e dytë, kurse ne do t’iu raportojmë në kohë reale për çdo ndryshim eventual.

/GazetaBlic/

05/15/2020 23:15

Manchester City – Real Madrid zhvillohet me 7 Gusht?