Sporti

Manchester City deklason Baselin, me një hap në raundin tjetër

02/13/2018 22:34
nga:Lorik J

Skuadra e Manchester Cityt ka fituar ndaj Baselit.

Ekipi i Manchester Cityt ka fituar me rezultatin 0-4 ndaj Baselit, shkruan GazetaBlic

Gundogan x2, Silva dhe Aguero kanë shënuar për fitoren e Manchester Cityt.

Skuadra e Manchester Cityt pothujase ka siguruar plasmanin e mëtutjeshëm në fazën e Champions Legaue, pas fitores së thellë në ballafaqimin e sotëm./GazetaBLIC/

 

02/19/2019 18:51

Barcelona nënshkruan me talentin e rradhës, braziliani është vetëm 19 vjeçar