Sporti

Manchester City – Basel, kjo është nota e Taulant Xhakës (FOTO)

02/13/2018 22:52
nga:Lorik J

Ekipi i Manchester Cityt ka fituar me rezultatin 0-4 ndaj Baselit.

Gundogan x2, Silva dhe Aguero kanë shënuar për fitoren e Manchester Cityt, shkruan GazetaBlic.

Pas përfundimit të ndeshjes, ‘Whoscored’ ka publikuar notat e lojtarëve.

Lojtari më i mirë i ndeshjes u shpall, Gundogan, i cili u vlerësua me notën 10.

Ndërsa tek skuadra e Basel, Taulant Xhaka u vlerësua me notën 6.8./GazetaBlic/

02/16/2019 23:51

Gattuso: Ndeshje e madhe, por kemi qenë me fat