Sporti

Man United po bëhet gati ta prezantoj trajnerin e ri

02/11/2019 08:46
nga:Ideal

Skuadra e Man Unite po bëhet gati që ta prezantoj tekniku e ri të skuadrës.

Me shkarkimin e Jose Mourinhos dhe me ardhjen e trajnerit të ri Solskjaer, Man United ka arritur që të këndellët dukshëm, shkruan GazetaBlic.

Në 11 ndeshje sa ka zhvilluar gjithsej skuadra e ‘djajve të kuq’ në drejtimin e Solskjaer kanë arritur që të arrijnë sukses të mëdha duke zënë kështu vendin e katër në tabelën e Premierligës.

Pra norvegjezi pritet të marr drejtimin e përhershëm të skuadrës angleze pasi paraqitjeve të tij fantastike.

Klubi pritet t’i jap një mundësi teknikut që të dëshmojë veten me Man United.

/GazetaBlic/