Sporti

Man United ka vendosur çmimin e Martial

04/17/2018 09:37
nga:Y.K

Manchester United do të shesë Anthony Martial vetëm nëse ata marrin një ofertë prej 50 milionë eurove, sipas
Calciomercato.com.

Francezi është frustruar nga mungesa e kohës së lojës në këtë sezon,transmeton Gazeta Blic

Klubet e njohura evriopiane si Juventusi dhe Bayern Munchen, e pëlqejnë shumë 22-vjeçarin.

Jose Mourinho, duhet të marrë një ofertë të rëndësishme për të lënë Martial, të shkojë, shkruan gazeta e njohur.

Martial ishte transferuar në Manchester United, në vitin 2015, nga skuadra franceze Monaco, dhe deri me tani tek United, ka luajtur 83 ndeshje në Premier Ligë, dhe ka shënuar 24 gola./Gazeta Blic

03/21/2019 23:59

Argjentinë-Venezuelë, lajm i madh për tifozët e Messit