Sporti

Man United – Chelsea, mungon ylli i madh (FOTO)

04/16/2017 15:37
nga:Gazeta Blic

Portieri i Chelseas, Thibaut Courtois nuk do të udhëtojë për në Manchester në ndeshjen që blutë e zhvillojnë kundër djajve të kuq, në kuadër të Premier Ligës.

Belgu pësoi një lëndim në zogun e këmbës gjatë stërvitjeve, dhe Chelsea po shpreson që ai të kthehet së paku në ndeshjen gjysmëfinale që Chelsea e zhvillon kundër Tottenhamit në FA Cup.

Në vend të tij do të luaji numri dy i portës së Chelseas, Asmir Begovic.

06/18/2018 15:39

Mourinho i fiksuar pas Willian, i ofron 80 milionë Chelseat