Sporti

Malaga – Barcelona, notat e lojtarëve

03/10/2018 23:16
nga:Lorik J

Edhe pse në mungesë të superyllit argjentinas, Lionel Messit, shfaqjen në “La Rosaleda” e udhëhoqën Luis Suarez dhe Philippe Coutinho

Së pari uruguaiani në minutën e 15-të e më pas braziliani në minutën e 28-të ia dhuruan Barcës epërsinë e dyfishtë në këtë pjesë të parë.

Notat e lojtarëve për paraqitjen në këtë ndeshje, i gjeni në fotografinë e mëposhtëm.

06/16/2018 14:26

Barcelona kërkon transferimin e yllit të Juventusit