Sporti

Malaga – Barcelona, notat e lojtarëve

03/10/2018 23:16
nga:Lorik J

Edhe pse në mungesë të superyllit argjentinas, Lionel Messit, shfaqjen në “La Rosaleda” e udhëhoqën Luis Suarez dhe Philippe Coutinho

Së pari uruguaiani në minutën e 15-të e më pas braziliani në minutën e 28-të ia dhuruan Barcës epërsinë e dyfishtë në këtë pjesë të parë.

Notat e lojtarëve për paraqitjen në këtë ndeshje, i gjeni në fotografinë e mëposhtëm.

12/19/2018 00:26

Historia prekëse: Mamaja rrëfen se si u detyrua ta abortoj bebën 16 javëshe