Showtime

Majlinda Zeka sapo publikoi këtë foto, shikoni sa e bukur duket (Foto)

01/08/2018 22:58
nga:N S

Majlinda Zeka gjithnjë po arrinë të mahnitë me bukurinë e saj.

Ish- e dashura e reperit Majk, duket më e bukur së kurrë më parë.

 

Majlinda dukshëm tregohet tejet aktive në rrjetet sociale, dhe njëherit një nënë shumë e përkushtuar pas djalit të saj.

Majk patjetër që duhet të jetë pishman çfarë ka lëshuar nga duart e tij!

12/05/2018 11:49

Majlinda Zeka ‘godet’ keq Majkin ‘Ti je ai që e përulë çdo femër pasi që të përfundosh lidhjen!