Showtime

Majlinda Zeka na prezanton me motrën e saj dhe çka të themi! E merrni vetë me mend se si duket ajo

10/03/2019 21:14
nga:N S

Majlinda Zeka në media njihet më shumë si ish e dashura e reperit Majk.

Ajo kishte një lidhje dashurie më të por dyshja janë ndarë edhe pse kanë një fëmijë së bashku, djalin  e tyre Roanin, shkruan GazetaBlic.

Majlinda, është aktive në rrjete sociale e cila ndan postime të shumta me ndjekësit e saj, krahas postimeve private ajo publikon edhe familjare duke u nisur nga imazhet e Roanit.

Së fundi, ka postuar një foto të motrës së saj, ‘Motra ime e bukur‘, ka shkruar ajo.

Motra e saj qenka e ngjashme me Majlindën dhe qenkan të dyja të bukura.

Shikoni imazhin e mëposhtëm:

/GazetaBlic/

 

07/31/2020 11:17

Majk dhe Majlinda sërish bashkë, detaji që i zbuloj hapur për festën e Kurban Bajramit