Showtime

Harrojeni Majlinda Zeka, kjo është shoqja e saj që ka linjat bombastike

01/02/2018 10:28
nga:N S

Bukuroshja Prishtinase është ndër femrat më të përfolura në shtypin rozë, behet fjale për Majlinda Zeka  shkruan Gazeta Blic.

Ajo u bë e njohur për opinionin e gjerë si e dashura e Majk, me të cilin u zunë mat në disa vende të Prishtinës.

Majlinda edhe më tej vazhdon të ketë vëmendjen e të tjerve.

Bukuroshja  është mjaft aktive në rrjetet sociale duke postuar foto nga më të ndryshmet, e cila çdoherë ia bën me dije reperit se çfarë ka humbur.

Kurse në fotografitë e fundit të saj shohim se ajo duket shumë e bukur dhe seksi por, por ne kete fotografi eshte me shoqen e saj e cila ka forma trupore tejet bombastike.

Majlinda ka hedhur edhe mbishkrim ne këto imazh “Every brunette needs a blonde best friend🤗✨”.

 

06/11/2018 19:00

Majlinda Zeka fotografohet bashkë me këngëtarin e njohur