Showtime

Majlinda merr një dhuratë romantike, publikon fotografi

12/07/2017 08:53
nga:N S

Majlinda Zeka u bë nënë për herë të parë dhe kjo ndjenjë e bëri atë më të butë duke u përkushtuar vetëm djalit të saj.
Ajo asnjëherë nuk preferoi të flaës për ndarjen nga Majku por vetëm me postime rreth jetës së saj që ajo bën aktualisht.

Së fundmi ajo pranoi një dhuratë, ndonëse nuk dihet nga kush:

10/10/2018 15:51

Foto që nuk janë parë me herët, kaq ndryshe dukej Majlinda Zeka para operacioneve