Showtime

Majlinda lë anash Majk, kapet mat duke u puthur me këtë djalosh (FOTO)

01/06/2018 19:00
nga:E Sh

Majlinda Zeka padyshim që është femra më e komentuar gjatë vitit që lamë pas në shtypin rozë, shkruan Gazeta Blic.

E kjo për faktin se lidhja e saj me reperin Majk kishte bërë bujë në rrjetet sociale, lidhje kjo që përfundoi pak kohë kur bukuroshja Zeka mbeti shtatzanë. Pavarësisht ndarjes, Majlinda solli në jetë Roanin me të cilin po kalon çdo moment të jetës së saj.

Gjersa Majk, po zihet mat me bukuroshen nga Gjakova Melita Nushi, Majlinda është pothuajse çdoherë pranë Roanit e cila nuk heziton të shkëmbejë përqafime të shumta. Ky imazhi i fundit është i tillë.

Ndryshe, Majlinda shquhet për stilin unik që e transmeton tek publiku dhe jetën luksoze që ajo bën, këtë e shfaqë shpesh me anë të imazheve të publikuara në llogarinë e saj ‘instagram’./GazetaBlic.

12/05/2018 11:49

Majlinda Zeka ‘godet’ keq Majkin ‘Ti je ai që e përulë çdo femër pasi që të përfundosh lidhjen!