Lajme

Mahnitëse është ajo çfarë bën një qytetar i Skenderajt me mjete piroteknike (Video)

01/01/2018 16:20
nga:Gazeta Blic

Fishekzjarrë dhe krisma të shumta u shënuan së fundmi në vendin tonë me rastin e ndërrimit të mot moteve.

Një banor i fshatit Llaushë të Skenderajt ka vendos që përmes një video, të paraqes se çka mund të bëjnë dhe çfarë force kanë mjetet piroteknike.

Më poshtë mund të gjeni këtë video relaksuese të siguruar nga Drenica Press.

10/01/2018 19:53

Qytetarin e pyesin nëse i pëlqen Rita Ora apo Dua Lipa, por përgjigja e tij është epike – ja çka thotë!