Lajme

Lutfi Haziri nis “luftën” me Lëvizjen Vetëvendosje

11/03/2019 20:19
nga:Gazeta Blic

Së fundmi ka nisur një “luftë” në rrjete sociale në mes nënkryetarit të LDK-së, Lutfi Haziri dhe zyrtarëve të lartë të Vetëvendosjes.

Haziri shkruajti se “emri i kryeministrit kalon nëpër zyrat e LDK-së”.

Ndërsa nga Vetëvendosja iu përgjigjë duke thënë se ky nënkryetar i LDK-së nuk ka ndonjë peshë.

Ndiqeni kronikën në vijim:

04/23/2020 15:20

As Lutfi Haziri nuk mori pjesë në mbledhjen e Kryesisë së LDK-së, ku u vendos për kandidatin për kryeministër!