Lajme

Lutfi Haziri: Kandidatin e VV për këshilltar komunal e kam bërë drejtor të shkollës

11/10/2017 22:17
nga:D.I

Lutfi Haziri ka mohuar akuzat e Sami Kurteshit se arsimi në Gjilan është politizuar tej mase.

Sipas Hazirit në Gjilan s’ka punësime partiake dhe se të gjithë janë të barabartë, qofshin ata anëtarë të cilësdo parti.

“Kandidatin e Vetëvendosjes për këshilltar komunal e kam bërë drejtor të shkollës”, ka thënë Haziri.

03/18/2018 13:50

Abdixhiku e lë derën e hapur të LDK-së për Shpend Ahmetin – Veliu përsërit porosinë që i dërgoi Selmanajt