Showtime

Lum si Blero, Afrona Dika tejet në formë (FOTO)

02/24/2018 09:26
nga:L I

Modelja e njohur Afrona Dika është mjaft e përfolur në mediat rozë, shkruan GazetaBlic.

Lidhja me Bleron,propozimi për martesë bën që ajo të jetë në qendër të mediave.

Në çdo paraqitje të saj ajo gjithmonë shfaqet tejet e bukur.

Edhe në foton e fundit të publikuar Afrona po shkëlqen e veshur e tëra me të zezë.

11/19/2019 11:03

Blero dhe Afrona shijojnë muajin e mjaltit në hotelin ku nata kushton mijëra euro