Showtime

Lulja e Medës ‘godet’ me këtë fotografi, sa joshëse duket ajo

03/04/2018 17:46
nga:A. R.

Lulja është bashkëshortja e këngëtarit të njohur Mehdin Pergjegjaj, i njohur për publikun si Meda, shkruan ORAinfo.

Ajo tashmë është e njohur për publikun dhe ka një numër të madh të ndjekësve në rrjetet sociale, ku bën postime të shumta dhe të ndryshme.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihet me një veshje të kombinuar jo shumë mirë si dhe grimi i është prishur…/ORAinfo/

 

Nje 8 mars i pa harruar😀😓💃

A post shared by Lule (@luljeta_pergjeqaj) on

11/26/2019 18:20

Tërmeti në Shqipëri, 26 foto që bënë jehonë në mediat botërore