Showtime

Luks marramendës:Vetëm çanta e Arta Elezaj kushton 4600 euro

05/18/2020 12:46
nga:N S

Aktorja, Arta Elezaj tashmë po jeton një jetë tejet luksoze të cilën edhe arrin ta bëjë publike në rrjete sociale.

Duke mos u kursyer në veshjet, ushqimet dhe makinat e shtrenjta që vozit, ajo shihet se është e pasionuar pas parave, shkruan portali GazetaBlic.

Veshja e Arta Elezajt, ka shifra marramendëse të cilat nuk mund të përballohen me jetën në Kosovë.

Ajo arrin të vishet firmato duke mos e fshehur jetën super luksoze.

Bluza e firmës Versace me çmim, 390 euro, çanta firmato channel, 4600 euro, syze 450 euro, folia e Iphone, 305 euro dhe papuqet Gucci 550 euro.

Vetëm kjo  veshje e Arta Elezaj, kushton hiç më pak se 6295 euro.

Si arrin të jetojë ketë jetë, janë kureshtar edhe fansat e saj të cilët e pyesin në rrjete sociale, por ajo nuk ka kthyer ndonjëherë përgjigjje.

/GazetaBlic/

10/20/2020 10:55

Arta Elezaj shpenzon mbi 30 mijë euro në orën luksoze