Showtime

Luana Vjollca, trondit edhe këtë qytet me pamjen e saj (FOTO)

12/07/2017 21:11
nga:E Sh

Luana Vjollca personifikohet si moderatorja më seksi shqiptare.

Se sa është e vërtetë, këtë Luana na ka dëshmuar shumë herë me linjat trupore perfekte.

Në çdo imazh të saj komentohet si për dukjen ashtu edhe për pjesët që këngëtarja zgjedh të prezantojë tek publiku.

E në këtë të fundit, moderatorja 26 vjeçare momentalisht gjendet në Turki, e cila na paraqet pamjen e saj të bukur dhe atë të qytetit.

Duhet theksuar se Luana Vjollca na shoqëron çdo të shtune me emisionin e saj dhe me atmosferën që vetëm ajo di të sjell tek publiku shqiptar.

Përveç kësaj këngëtarja përflitet çdo ditë për një lidhje të mundshme me biznismenin kosovar, Krenar Çoçaj./GazetaBlic.

 

12/18/2018 12:41

Stephen Curry hyn në histori të NBA