Showtime

Luana Vjollca tregon se si po e kalon kohën në karantinë

03/27/2020 19:30
nga:L I

Këto ditë izolimi shumë nga figurat e ekranit kanë zgjedhur që t’i tregojnë edhe ndjekësve të shumtë se si po e kalojnë kohën, shkruan GazetaBlic.

Një gjë të tillë e ka bërë edhe moderatorja shqiptare Luana Vjollca e cila dhe ka publikuar disa video në llogarinë e saj në Instagram.

Luana shfaqet duke treguar se si po e bën grimin ditën e sotme, e që shihet se po argëtohet e izoluar në shtëpinë e saj.

“Dita e sa-te e karantines eshte ?Shfletoni galerine per te pare sa mire qe jam”, ka shkruar Luana Vjollca.

E të shumtë janë ata që po u bëjnë thirrje qytetarëve që të mos dalin jashtë, për të ruajtur familjen e tyre dhe njerëzit përreth.

/GazetaBlic

Leonora Jakupi u bën thirrje qytetarëve: Mos dilni aman, ruani familjet tuaja dhe njerëzit përreth