Showtime

Luana Vjollca shndrin në Maldive në fustanin e zi

03/15/2019 19:01
nga:L I

Luana Vjollca është moderatorja më e përfolur dhe më joshëse e ekranit shqiptar, shkruan GazetaBlic.

Këtë Luana na dëshmon çdo ditë me foto, video dhe me fotosesione prej më të ndryshmeve, e padyshim që nuk heziton t’i publikojë edhe fotot provokative.

Javën e kaluar, Luana bashkë me të dashurin e saj, Krenar Çoçajn ishin për pushime në ishujt Maldive. E tani ajo ka publikuar një fotografi, ku moderatorja shfaqet e veshur me fustan të zi, dhe me një grim tejet natyral, e që po duket e mrekullueshme.

Luana dhe Krenari ka vite që janë në lidhje dashurie, por që asnjëri nga ta nuk e ka pranuar hapur./GazetaBlic

05/25/2019 12:48

Të dielen asfaltohet rruga Shtërpcë – Brezovicë, mbyllet për qarkullim