Showtime

Luana Vjollca shfaqet nga dentisti, duket kaq seksi (Foto)

01/12/2018 20:52
nga:N S

Luana Vjollca është prezantuesja e njohur shqiptare e cila shquhet për pamjen e saj të bukur dhe shumë në formë.

Në një fotografi të publikuar në llogarinë e saj në “Instagram” e shohim te dentisti por në vend që të tregoj dhëmbët ajo tregon format trupore.

Luana duket kaq seksi edhe te dentisti teksa shfaqet shumë e lumtur dhe e buzëqeshur.

 

06/18/2018 08:50

Luana i gëzohet suksesit të “Mi dhe flakë mallit tim”