Showtime

Luana Vjollca publikon projektin “Vetëm ty”

07/20/2018 18:41
nga:L I

Luana Vjollca sapo publikoi këngën e saj më të re ‘Vetëm ty’.

Pas dueti me Bujar Qamilin, Luana ka vendosur të surprizojë sërish.

Ajo që tërheq më tepër vëmendje është klipi ku ‘qershia mbi tortë’ është vetë bionia sexy.

Luan edhe këtë herë është shfaqur super tunduese.

06/25/2019 12:33

Dështimi Samitit të Parisit- Gjermania dhe Franca vazhdojnë bisedimet me palën kosovare dhe atë serbe