Showtime

Luana, moderatorja më joshëse e ekraneve shqiptare (FOTO)

02/14/2018 10:14
nga:N S

Moderatorja Luana Vjollca është një ndër femrat më të komentuara të ekranit shqiptar, shkruan Gazeta Blic.

Ajo është shumë e përfolur në mediat rozë sidomos për linjat bombastike trupore dhe bukurinë e saj.

Duke qenë një femër tejet atraktive ajo gjithnjë përflitet për dukjen e saj.

Vjollca është një ndër personazhet më të komentuara sa i përket jetës private, kjo edhe për shkak të lidhjes me biznesmenin Krenar Çoçajn, por që asnjëherë nuk e ka konfirmuar një gjë të tillë.

Në rrjetin social Instagram bukuroshja ka postuar një fotografi ku ajo merr vëmendjen e të gjithëve me bukurin e saj.

 

 

 

02/19/2019 18:15

Këtë fundjavë rikthehet edhe Liga e Parë, na presin duele interesante