Showtime

Luana i çmend të gjithë me gjoksin bombastikë (FOTO)

09/13/2017 13:44
nga:N S

Prezantuesja dhe këngëtarja, Luana Vjollca gjithmonë di të paraqitet me shumë stil.

Vjollca, ka një bukuri të jashtëzakonshme, shkruan Gazeta Blic.

Luana  po vazhdon të ekspozojë trupin e saj në super formë.

Në rrjetet sociale Luana ka publikuar disa fotografi nga dasma e motrës së saj Marinës, ku Luana ka marrë vëmendjen e të gjithëve.

Mirëpo ajo çka ka marr më së shumti vëmendje është gjoksi i moderatores.

 

 

01/17/2017 10:30

Luana Vjollca tregon “fytyrën e vërtetë”, më e shëmtuar se kaq nuk mund të jetë (Foto)