Sporti

Luajti 90′ minuta në ndeshjen, Dijon – Lens – Kjo është nota e Bersant Celinës për paraqitjen e sotme

11/22/2020 17:12
nga:Mergim Rreci

Bersant Celina dhe skuadra e tij janë mposhtur përsëri në Ligën e Francës.

Dijon është mposhtur në fushën vendase nga Lens me rezualtat 0 me 1, pëarcjell GazaetaBlic.

Reprezentuesi kosovar, Bersant Celina luajti plot 90 minuta’ në këtë takim, por që nuk arriti që të lë gjurmë në këtë takim.

Ai u vlerësua me notë 6.6 për paraqitjen e tij, duke qenë një vlerësim relativisht i mirë bazuar në paraqitjen e gjithë skuadrës.