Showtime

Lori tejet atraktive në imazhin e fundit! Kështu rrallë mund t’a shihni

02/21/2018 09:45
nga:A. R.

Këngëtarja shqiptare, Loreta Kaçka, e njohur si Lori, përveç që ka një zë të mirë, njihet edhe për bukurinë e saj origjinale, shkruan Gazeta Blic.

Në rrjetin social Instagram, poashtu është mjaft aktive në të cilin shpërndanë imazhe të llojllojshme. E kjo e fundit është e veçantë, në duart e arta të grimeres Sellma nuk kishte si të mos shkëlqente.

Me këtë grim aq të thjeshtë, Lorin nuk e kemi parë asnjëherë më tërheqëse.

Në projekte dhe mbrëmje muzikore është tejet e angazhuar, kënga e fundit e saj është “Bjondina”, projektet e së cilës priten mirë nga audienca.

Ndërsa, sa i përket jetës private është paksa më e rezervuar nuk dihet nëse i’a ka vjedhur zemrën ndokush, bukuroshes nga Korça. /GazetaBlic./

06/28/2019 23:24

Dy tërmete brenda një ore në Korçë