Showtime

Lorena një super femër, do t’ju “çmend”

04/10/2020 13:15
nga:Gazeta Blic

Modelja kosovare që jeton në Amerikë Lorena Haliti ka nxehur temperaturat në mesnatë me disa foto tepër të nxehta

Lorena është shfaqur me të brendshme transparente ku i shfaqet edhe gjoksi i saj seksi.

Ajo nuk ka treguar se për cilin qëllim është bërë fotosesioni i radhës duke lënë kështu fansat të lumtur me paraqitjen e saj të fundit.

Modelja kosovare filloi karrierën në modelim vitin e kaluar dhe ka pasur një sukses të jashtëzakonshëm duke modeluar për emra të mëdhenj të shtëpive të modës në SHBA.