Showtime

Loredanën dhe Zunën nuk i ndal as koronavirusi, kalojnë pasditen së bashku

03/16/2020 15:53
nga:N S

Loredana dhe Zuna nuk po ndahen nga njëri-tjetri.

Loredana Zefi dhe reperi Zuna janë përfolur për një lidhje të mundshme.

Ani pse e mohuan një gjë të tillë, kohët e fundit u publikua një video e një çifti duke u puthur dhe supozohej se janë po ata dy.

Tani, derisa kudo është gjenje e jashtëzakondshme, as ky fakt nuk i ka ndalur që ta kalojnë pasditen së bashku.

Ishte Loredana ajo e cila i ka publikuar disa inazhe në Instatory, ku shihet në shoqëri të reperit.

04/03/2020 19:29

Loredana i gëzohet suksesit të duetit me Zunën, ka dy fjalë për fansat