Showtime

Loredana: Mozzikun e du ma s’shumti n’botë kta kerkush s’mundet me ma hjek

01/14/2020 10:45
nga:N S

Reperja, Loredana Zefi ishte e ftuara e radhës në emisionin NIN, në Klan Kosova.

Loredana, gjatë intervistës 44 minutëshe foli për të gjithë jetën e saj që nga skandalet, lindja e vajzës, ndarja me Mozzik etj, shkruan GazetaBlic.

Reperja, u pyet për projektet e saj muzikore që pëlqehen shumë aq shumë sa për koncertet që ajo do të mbajë janë shitur 80 mijë bileta.  Krahas këtyre, ajo u pyet edhe për lidhjen dhe ndarjen me Mozzikun.

Reperja tha: ‘Osht  një njeri që që e respektoj shumë edhe që kom me e respektu gjithmonë, Mozzik osht baba i çikës tem, çika jem doket si Mozzi. Çikën tem e du ma s’shumti n’bot edhe Mozzin e du ma s’shumti n’bot kta kerkush s’mundet n’bote me ma hjek dhuratan ma t’madhen e kom prej tij’, tha Loredana.

Lidhur me këto deklarata të saj, Mozzik ka reaguar me disa postime duke i thënë se është duke genjyer, po ashtu ai i tha se do mbetesh vetëm nëna  e vajzës tem.

Lexo linkun dhe lexon detaje për reperin.

/GazetaBlic./

Loredana tregoi arsyet e ndarjes, Mozzik i reagon ashpër: Isha për ty në t’mirë e t’keq po të mos e bëjë bërllog ti

 

06/04/2020 12:27

‘Është radha jote’, kujt po i drejtohet Loredana?