Showtime

Loredana dhe Zuna të pandashëm

03/24/2020 08:27
nga:N S

Loredana dhe Zuna këtë javë publikojnë këngën e re.

Ata në media kanë qenë të përmendur për një lidhje dashurie, tani dyshja janë bërë bashkë për një duet.

Artistët minuta më parë me anë të postimeve të bëra në rrjete sociale njoftuan publikun se të enjten nga ora 23:59 publikojnë bashkëpunimin.

Madje, Zuna dhe Loredana në videon e publikuar interpretojnë pak nga kënga e re.

10/15/2020 16:10

Mozzik dhe Loredana filmohen bashkë në Prishtinë