Showtime

Lola feston ditëlindjen, realizon fotosesion përkrah Dautit dhe fëmijëve

06/12/2019 08:19
nga:L I

Bashkëshortja e deputetit të AAK-së, Daut Haradinaj, Lola po feston ditëlindjen.

Në këtë ditë të veçantë për të, ajo ka marr një urim edhe nga bashkëshorti i ndërsa Lola së bashku me familjen e saj ka realizuar edhe një fotosesion mahnitës.

Lola shihet plotë shkëlqim përkrahë Dautit dhe dy fëmijëve të tyre në disa imazhe të këndshme familjare.

“Ishim, jemi dhe do vazhdojmë bashkë. Urime ditëlindjen” ka shkruar Dauti në urimin e tij.

Ndryshe, Lola shpesh herë zë vend në media përshkak të stilit dhe elegancës që ka dhe pozititvitetin që reflekton çdo herë.