Sporti

Lojtari i Chelsea pëlqehet nga Reali, nuk është Hazard e as Courtois

01/09/2018 09:37
nga:Y.K

Presidenti i Real Madridit Florentino Perez po konsideron zëvendësimin e Marcelo me Marcos Alonso të Chelsea, sipas Don Balon.

Los Blancos janë gati ta marrin spanjollin i cili luan në pozitën e Marcelos, ky i fundit nuk ka bindur këtë vitë, raporton Gazeta Blic

Po sipas Don Balon,  Marcos Alonso dhe Theo Hernandez vitin e ardhshëm do të luftonin për një formacion startues tek “Los Blancos”./Gazeta Blic

12/12/2018 23:16

Shpërthejnë tifozët e Real Madridit, shikoni si e kanë quajtur skuadrën e tyre të zemrës