Sporti

Lojtarët e Fiorentinas i dedikojnë fitoren Astorit, shikoni pamjet emocionuese pas takimit (VIDEO)

03/11/2018 15:34
nga:Lorik J

Vitor Hugo shënoi golin e vetëm në takimin Fiorentina – Benevento.

Kjo nuk ishte një ndeshje e zakonshme, pasi Artemio Franchi dhe ekipi i Fiorentinas u bashkuan për të përkujtuar numrin e tyre 13, Davide Astori që ndërroi jetë para një jave, shkruan GazetaBlic

Pas fitores ndaj Beneventos të gjithë lojtarët e Fiorentinas u ulën në fushë dhe i dedikuan fitoren ish lojtarit, Davide Astori.

Lojtarët janë parë me lot në sy duke brohoritur emrin e Astorit së bashku me tifozët./GazetaBlic/

08/26/2018 22:16

E dhimbshme: Gjest i jashtëzakonshëm nga Fiorentina për Davide Astorin