Sporti

Lojtarët e Barcelonës nuk janë normal, shënojnë 4 gola për 30 minuta

01/11/2018 22:08
nga:Y.K

Barcelona ka shënuar edhe dy gola përballë Celta Vigos.

Jordi Alba në minutën e 28, ka shënuar për 3-0, dhe Luis Suarez në minutën e 30, për 4-0, shkruan Gazeta Blic

09/20/2018 18:13

Ylli i Celta Vigos kërkon të luajë në Champions, Barça dhe Inter në alarm