Sporti

Lojtarët e Barcelonës nuk janë normal, shënojnë 4 gola për 30 minuta

01/11/2018 22:08
nga:Y.K

Barcelona ka shënuar edhe dy gola përballë Celta Vigos.

Jordi Alba në minutën e 28, ka shënuar për 3-0, dhe Luis Suarez në minutën e 30, për 4-0, shkruan Gazeta Blic

01/16/2018 20:08

Barcelona në ‘telashe’, pas Dembeles i lëndohet edhe një tjetër super lojtar