Sporti

Liverpool – Sevilla, ndeshja përfundon me rezultat të papritur

09/13/2017 22:43
nga:Gazeta Blic

Liverpool ka dështuar në shtëpi ndaj Sevillas.

“The Reds” nuk arritën më shumë se një barazim, 2:2.

Golat për L’Pool i shënuan Roberto Firmino dhe Mohamed Salah.

Ndërkohë, për mysafirët realizuan Ben Yedder dhe Joaquin Correa.

06/19/2018 12:37

Drita nëse e kalon këtë xhiro e pret kjo skuadër e fortë në Champions