Sporti

Liverpool e dëshiron sulmuesin e Deportivos

02/13/2018 14:10
nga:Y.K

Liverpool është afër që ta transferojë sulmuesin e Deportivo La Coruna-s, Pinchi sipas “The Sun”.

22 vjeçarit i skadon kontrata në fund të stinorit, dhe supozohet se Jurgen Klopp beson se Pinchi mund të shërbejë si opsion më pak i rrezikshëm, i cili mund ta përmirësojë edhe më shumë sulmin e Të Kuqve.

Mirëpo në kërkim të tij janë edhe rivalët e klubit nga Merseyside, Manchester United dhe Tottenham Hotspur.

01/18/2019 23:42

Xhavit Haliti: Në Gjykatën Speciale mund të ketë dëshmitarë mashtrues