Sporti

LIVE Superliga | Shënohen golat e parë në të dy ndeshjet e ditës në elitën kosovare

07/04/2020 17:28
nga:M K

Dy gola në dy ndeshjet e Superligës që kanë filluar nga ora 17:00 dhe në të dyja rastet kanë raelizuar mysafirët.

Blendi Baftiu ka shënuar një super-gol për Ballkanin në stadiumin “18 Qershori” për të kaluar në epërsi ndaj Dukagjinit, derisa në Drenas, Gjilani kaloi në avantazh përmes Sebino Plakut, përcjell GazetaBlic.

29′ Dukagjini – Ballkani 0-1

29′ Feronikeli – Gjilani 0-1

Mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat në vazhdim, kurse ne do t’iu raportojmë në kohë reale për çdo ndryshim eventual.

/GazetaBlic/

08/06/2020 16:53

LAJMI I FUNDIT: Feronikeli s’ka të ndalur, synon mesfushorin e njohur kosovar