Sporti

LIVE Superliga | Kalojnë 15 minutat e para në ndeshjet e ditës, mësoni rezultatet momentale

12/05/2020 13:18
nga:M K

Kanë kaluar 15 minutat e para në dy ndeshjet e ditës në Superligën e Kosovës.

Deri më tani nuk është realizuar asnjë gol, ani pse të katër skuadrat po tentojnë vazhdimisht që ta arrijnë atë, përcjell GazetaBlic.

Dueli në “Xhemail Ibishi” të kryeqytetit, ai mes Arbërisë dhe Drenicës ka filluar diçka më herët.

Gjithsesi, mbetet të shihet nëse në vazhdim do të ketë gola, kur kanë mbetur edhe gjysmë ore deri në fund të fraksioneve të para.

18′ Arbëria – Drenica 0-0

15′ Trepça’89 – Gjilani 0-0

/GazetaBlic/

12/19/2020 10:12

Interesant në elitën kosovare të basketbollit, derbi në Rahovec