Lajme

Lista Serbe prin në të gjitha komunat me shumicë serbe

10/07/2019 02:16
nga:M K

Leposaviq, Zubin Potok, Zveçan, Graçanicë, Shtërpcë dhe Ranilluk.

Lista Serbe në bazë të rezultateve të deritanishme prin në gjashtë komuna të banuara me shumicë serbe:

Leposaviq, Zubin Potok, Zveçan, Graçanicë, Shtërpcë dhe Ranilluk.

Sipas Komisionit Qendror të Zgjedhjeve Lista Serbe, deri më tani ka marr 47 mijë e 574 vota apo 6,26 përqind të votave.

03/16/2020 19:19

Elshani: Ministri Vitia rrezikoi qytetarët e Podujevës