Sporti

Liria blindon futbollistët e së ardhmes

08/01/2020 18:25
nga:M K

Liria ka arritur marrëveshje me pesë futbollistë të rinj.

Kështu ka bërë të ditur klubi prizrenas përmes një postimi në faqen zyrtare të rrjetit social “Facebook”, përcjell GazetaBlic.

Bëhet fjalë për Blerim Sahitajn, Edison Rakajn, Osman Laqin, Endrit Berishën e Fatjon Kuqin.

“Ne, si klub presim shumë nga ta, në të ardhmen. Këta vijnë nga shkolla jonë e futbollit. I njohim cilësitë e tyre dhe presim me punë të dëshmohen”, tha mes tjerash drejtori i skuadrës, Erxhan Dana.

Më poshtë komunikata e plotë.

Liria blindon me kontrata perspektivëtBlerim Sahitaj, Edison Rakaj, Osman Laqi, Endrit Berisha e Fatjon Kuqi, kanë…

Publiée par LIRIA FC sur Samedi 1 août 2020

/GazetaBlic/

08/07/2020 16:39

Liria konfirmon Memajn e Mustafën, vazhdon edhe me Gashin