Showtime

Lipa lë të dashurin, shijon pushimin me shoqe

08/25/2019 00:23
nga:Gazeta Blic

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, asnjëherë nuk e lë pa e treguar se sa shumë kënaqet në pushime. E kësaj radhe, ajo siç duket ka vendosur që të kalojë pushime me shoqet e saja.

Përmes disa fotografive të postuara në llogarinë e saj në rrjetin social Instagram, ka treguar se është duke shijuar plazhin e shoqëruar nga shoqet e saja më të mira.

Dua, e veshur në bikine të bardha, ka treguar se format e saja trupore nuk i anashkalon dhe kujdeset për të.