Showtime

Linda Halimi tregon në Instagram këtë pjesë të trupit: Ju kam munguar?

02/10/2019 23:35
nga:Ideal

Linda Halimi i ka provokuar ndjekësit me foton e fundit.

Këngëtarja Linda Halimi e ka publikuar një foto në Instagram, imazh në të cilin ka treguar gjoksin.

Linda Halimi duket se nuk i lë fansat e saj që ta harrojnë dhe këtë e ka dëshmuar nëpërmjet postimit të fundit.

”Ju kam munguar?” ishte pyetja e Lindës pranë fotos dhe komentet e ndjekësve ishin nga më të ndryshmet.

Vlen të theksohet se Linda ka ndryshuar drastikisht pamjen e jashtme, kështu gna mbipeshë është shndërruar në një femër krejt tjetër, me përmasa të lakmueshme trupore.