Showtime

Linda Halimi në formë si asnjëherë tjetër, sjell poza atraktive nga pishina

06/30/2020 17:35
nga:L I

Edhe pse kanë kaluar vite që kur Linda Halimi ka arritur të humb shumë peshë, njerëzit vazhdojnë ende komentojnë pamjen e saj, ndryshimin e madh drastik që ajo ka pësuar, shkruan GazetaBlic.

Ndonëse të habitur, por këngëtarja e cila ka vite që jeton në Amerikë një pjesë të madhe ia dedikon palestrës.

E këtë më së miri e tregojnë edhe format e saj trupore që ajo ka.

Së fundmi ajo ka pozuar e veshur në bikini të verdha pranë një pishine, teksa ka ekspozuar linjat perfekte që çdo femër do dëshironte t’i kishte.

Këngëtarja tashmë është bërë dhe nënë e një vajze, ndërsa në muzikë nuk është dhe shumë aktive me projekte të shpeshta, të reja.

/GazetaBlic