Lajme

Limaj: Nëse shkon mocioni në Kuvend, bie Qeveria “Mustafa” (video)

04/20/2017 20:43
nga:Gazeta Blic

I ftuem ne Rrokum Roll te Televizionit Rrokum, kryetari i Nisma per Kosoven ka thane se, PDK e LDK kane me shkue ne opozite, sepse si thote ai, e kane humbe arsyen.

“LDK e din shume mire se nisma per mocionin e rrximit te Qeverise asht e opozites, e PDK kete e din edhe ma mire”, ka thane Limaj, tue shtue se, keta me qellim e akuzojne njana-tjetren tue luejt ‘ping pong’, por po e shohin se s’ka ma topa per kete loje, s’ka ma njerez per kete.

“Ka shume arsye pse e kemi marre iniciativen per mocion per rrximin e Qeverise”, asht shprehe Limaj, tue permend moszhvillimin ekonomik te Kosoves dhe gjendjen e tmerrshme te shendetesise./Rrokum.TV

 

06/19/2018 18:25

Çfarë gabimi amatoresk nga Szczesny, Senegali shënon përsëri