Sporti

Liga e Kampionëve LIVE, ndryshojnë rezultatet – Skuadra e madhe mbetet në vend të tretë

12/10/2019 22:26
nga:M K

Dortmundi ka kaluar në epërsi ndaj Slavias dhe momentalisht kalon në vendin e dytë në grupin F.

Interi dhe Barcelona po luajnë baras 1-1, atëherë nëse ndeshjet mbyllen kështu, gjermanët kalojnë tutje, derisa italianët shkojnë “pej shpije”, shkruan GazetaBlic.

Gjithsesi, ka edhe shumë deri në fund, kurse mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat deri në fund.

Më poshtë rezultatet e të gjitha ndeshjeve. Kujtojmë se ne do t’iu raportojmë në kohë reale për çdo ndryshim eventual.

/GazetaBlic/

03/12/2020 13:30

UEFA pezullon Europa Ligën dhe Ligën e Kampionëve?!