Sporti

Liga e Kampionëve LIVE: Ndeshje e jashtëzakonshme mes Club Brugge dhe Real Madridit

12/11/2019 22:19
nga:M K

Dy gola për dy minuta në Belgjikë.

Fillimisht Real Madridi kaloi në epërsi në minutën e 53’të përmes Rodrygos, para se Vanaken t’i barazojë shifrat dy minuta më pas, shkruan GazetaBlic.

Kanë mbetur edhe afro gjysmë ore deri në fund të takimit, kurse mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat në vazhdim.

Më poshtë edhe golat e para pak çasteve:

0-1

1-1

/GazetaBlic/

04/02/2020 15:04

Anulohet liga e Belgjikës, Club Brugge do të shpallet kampion