Sporti

Liga e Kampionëve LIVE, gola në pesë nga gjashtë ndeshje sa po zhvillohen momentalisht

12/10/2019 21:28
nga:M K

Janë zhbllokuar pesë nga gjashtë ndeshjet e mbrëmjes së sotme në Ligën e Kampionëve.

Padyshim se vëmendja kryesore është në Meazza, aty ku Interi po luan përballë Barcelonës, shkruan GazetaBlic.

Katalunasit kanë kaluar në epërsi ndaj zikaltërve të Contes, në ndeshjen ku vendasve u duhet me patjetër fitorja.

Perez shënoi bukur dhe saktë në minutën e 23’të, nga një aksion që nuk premtonte shumë.

Më poshtë edhe goli i para pak çasteve, derisa në fund fare i keni edhe rezultatet momentale në të gjitha ndeshjet.

VIDEO

/GazetaBlic/

03/12/2020 13:30

UEFA pezullon Europa Ligën dhe Ligën e Kampionëve?!